środa, 22 lipca 2015

Jak podkreślić swoją urodę?

Każdy człowiek jest na swój sposób piękny, choć czasem dopadają nas kompleksy. Aby z nimi walczyć, ważne jest, aby poznać tajniki dbania o urodę. Pokazania na zewnątrz tego, co piękne i niepowtarzalne, a ukrycie tego, czego w sobie nie lubicie. Nie jest to nic skomplikowanego, choć pozornie tak się wydaje. Należy zatem postępować krok po kroku. 


Po pierwsze postarajcie się określić, jaki jest wasz styl, czyli jak najchętniej uzewnętrzniacie swoją osobowość w zależności od okoliczności i otoczenia. Wasz styl wyraża się w rzeczach, jakie dla siebie wybieracie i to, w jaki sposób je używacie. Następnie spójrzcie na swoje ulubione kolory i kształty. To one stworzą ramę dla waszej osobistej stylizacji. Punktem wyjścia są najważniejsze kolory, czyli: odcień skóry, kolor oczu i włosów. Postarajcie się zawsze obserwować, czy kolory, których używacie pasują do waszych naturalnych, czy się z nimi „gryzą”. Właściwy odcień to taki, który harmonizuje z twoim naturalnym kolorem. Podkreślcie więc swoją urodę tymi, które pasują i pozwólcie jej zabłysnąć.

O wyróżnieniu urody decyduje także kształt waszej twarzy. Musicie zorientować się, jaką wasza twarz ma proporcje. (podpowiedź – zawsze możecie spytać fryzjera stylisty, on taką wiedzę posiada). Kiedy poznacie jaki macie kształt będziecie wiedzieć, czy chcecie podkreślić jej cechy, czy je tuszować. Przy dbaniu o urodę twarzy pamiętajcie, żeby podkreślić zalety i ukryć wady, ukazujcie światu różne oblicza swojej osobowości, stwórzcie pozytywny image i bądźcie świadome własnych zalet i wad.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz